Birželio 23-24 d. FK “Atmosfera” dvi 2014-2015 m. gim. komandos, treniruojamos Evaldo Razulio, dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre “Telšiai City Cup 2023”.

Viena iš sudėčių, sudaryta daugiausia iš 2015 m. gim. vaikų, rungtyniavo B lygyje. Komandai sekėsi prasčiau, kadangi buvo jaunesni ir nestipriausios sudėties. Nors užimta vieta turnyre netenkino, bet sukurta daug puikių atakų ir pelnyta daug gražių įvarčių. Įgyta nemažai patirties būsimoms varžyboms. Visi žaidėjai buvo apdovanoti medaliais. Naudingiausiu komandos žaidėju B lygyje buvo išrinktas David Mindaugas Steponavičius.

2014-2015 m. gim. žaidėjai su treneriu.

A lygyje FK “Atmosfera” užėmė 1-ąją vietą. Komanda iškovojo 8 pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir patyrė vos vieną pralaimėjimą. Komandai buvo įteikta nugalėtojų taurė, žaidėjai apdovanoti pirmos vietos medaliais. Džiugu matyti, kad komanda nesustoja tobulėti. Naudingiausiu komandos žaidėju A lygyje buvo pripažintas Aronas Katkauskas.
Į turnyro A lygio svajonių penketuką išrinkti du mūsų komandos žaidėjai: Gustas Gerulskis ir Radvilas Banevičius.

2014 m. gim. komanda, turnyro nugalėtojai

Treneris Evaldas Razulis visos komandos vardu dėkoja SIRGALIAMS-TĖVELIAMS, kurie paaukojo savo šventinį savaitgalį ir garsiai bei entuziastingai palaikė komandas: “Jus nuostabūs! Smagu girdėti Jūsų palaikymą. Didelis Jums ačiū!”.👏

P