Futbolo „eglės“ kamuoliai miesto centriniame stadione buvo išdalyti švietimo įstaigų atstovams. (Nuotraukos autorius Karolis Kelpšas)

Trečiadienį į miesto centrinį stadioną rinkosi rajono ikimokyklinių įstaigų atstovai ir vadovai. Dovanomis – futbolo kamuoliais – juos nudžiugino socialinės akcijos „Futbolo Kalėdos“ partneriai – futbolo klubas „Atmosfera“ ir Telšių apskrities futbolo federacija.
Dar praėjusių metų pabaigoje Lietuvos futbolo federacija įžiebė iš futbolo kamuolių sukonstruotą rekordinio aukščio kalėdinę dekoraciją bei tokiu būdu pradėjo šventinę akciją „Futbolo Kalėdos“. Kalėdinė dekoracija buvo 5,9 m aukščio, sudaryta iš 705 kamuolių, jos skersmuo su kamuoliais – daugiau nei keturi metrai. Ši puošmena pasiekė Lietuvos rekordą kaip „aukščiausia futbolo kamuolių dekoracija“.

Po švenčių nupuoštus eglės žaisliukus – futbolo kamuolius – buvo nuspręsta išdalyti socialinėms ir futbolo įstaigoms priklausantiems vaikams įvairiuose Lietuvos regionuose. Akcijos metu bus išdalyta 1 500 kamuolių.
Mūsų rajono 27 rajono lopšelius- darželius, gimnazijas, Vaikų dienos centrą bei kitas įstaigas pasiekė 85 kamuoliai.

Šaltinis: laikraštis „Santarvė“, autorius Vidas Stankus

P