Šių metų kelionė baigėsi ir gaila, kad mums nepavyko jos užbaigti džiugia nata. Paskutinėse sezono rungtynėse rezultatu 2:3 pralaimėta Vilniaus BFA komandai. Varžovai didžiausią darbą padarė pirmosiomis rungtynių akimirkomis, kai trečią ir dešimtą minutėmis buvo įmušti įvarčiai po mūsų klaidų. Toliau įvykiai klostėsi geriau, kai 19 minutę Algimantas Bačanskis sušvelnino rezultatą. Komanda dėjo visas pastangas dar pirmame kėlinyje išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti nepavyko. Priešingai, varžovai sugebėjo įmušti dar ir trečią įvartį.

Antroji dvikovos pusė buvo panaši kaip ir priešpaskutinės varžybose su Vilniaus „Žalgirio“ dubleriais, kuriose taip pat teko vytis varžovus. Jeigu prieš „Žalgirio“ dublerius pavyko panaikinti dviejų įvarčių deficitą ir sužaisti lygiosiomis, tai šį kartą to noro ir ryžto, kurį demonstravo komanda, nepakako, kad rezultatas taptų lygus. Tadas Labukas tiksint paskutinėmis minutėmis įmušė įvartį, tačiau to nepakako.

Sezoną komanda LFF I-oje lygoje užėmė 12 vietą tarp 14 komandų.

Nors šį sezoną mums nepavyko Jums padovanoti daug pergalių, bet kelionė tęsiasi ir siekis džiuginti ir dovanoti pergales ir toliau išlieka mūsų pagrindiniu tikslu.

FK „Atmosfera“ inf.

P