2020 m. rudenį pradėjome pokalbius su UAB „NorDan“ vadovais dėl galimo bendradarbiavimo. Sausio 11 d. pasirašėme dviejų metų bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią UAB „NorDan“ klubui skirs paramą. Sutartis galės būti pratęsta tretiems metams ir „NorDan“ išlaikys pirmenybę rinktis rėmimo paketą. Ilgalaikė rėmimo sutartis užtikrins klubo biudžeto stabilumą ir leis geriau planuotis klubo veiklą.

Giedrius Žilėnas, UAB „NorDan“ direktorius, įvardijo pagrindinius bendradarbiavimo su Mažeikių futbolo klubu „Atmosfera“ motyvus:

„Mes matome prasmę prisidėti, ir turim tris priežastis kodėl tai darome: norime grąžinti futbolo populiarumą į Mažeikius, palaikome klubo ilgalaikius tikslus tiek Pirmoje lygoje, tiek ugdant jaunimą, tikime, jog futbolą žaisti gali ir mergaitės. Mums imponuoja tai, kad šiandien klubas Mažeikių rajono jaunimą ugdo pagal Anderlecht treniravimo metodiką. Auklėtiniams sudaro galimybę žaisti ir konkuruoti LFF Pirmoje lygoje. Klubas komandą formuoja iš savo auklėtinių, o nuo šių metų turės ir pirmąją mergaičių iki 12 metų komandą. Kartu su visa futbolui neabejinga bendruomene, norim pasidžiaugti už gautą kvietimą prisidėti prie ilgalaikių klubo tikslų siekimo. “

UAB „NorDan“ – tai norvegiško kapitalo įmonė, gaminanti aukštos kokybės „VENTA WINDOWS“ prekės ženklo uPVC langus/duris, bei pilną aliuminio langų ir durų spektrą, kuriuos eksportuoja į Norvegiją, Švediją, Didžiąją Britaniją ir kt. šalis. Įmonė priklauso didžiausio Skandinavijoje langų ir durų gamintojo koncernui „NorDan Gruppen AS“. „NorDan“ veikia, remiantis norvegišku šūkiu „Perfekt Samspill” (liet. „Tobulas bendradarbiavimas“).

P