Birželio 19 d. Mažeikiuose vyko vaikų futbolo turnyras „NorDan“ taurei laimėti. Renginyje dalyvavo 20 jaunųjų futbolininkų komandų iš Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Gargždų, Kuršėnų, Radviliškio bei Mažeikių. Sportininkai rungtyniavo dviejose skirtingose – 2010 m. ir 2012 m. gimimo – amžiaus grupėse.

2012 m. gimusių berniukų 5×5 turnyre nebuvo pildomos turnyrinės lentelės ir sumuojami rezultatai. Visi mažieji futbolininkai buvo apdovanoti medaliais.

2010 m. gimusių vaikų turnyre dalyvavo aštuonios komandos, kurios tarpusavyje rungtyniavo A ir B pogrupiuose. Pusfinaliuose susitiko pirmas dvi vietas savo pogrupiuose užėmusios komandos. Pirmoje kovoje „Atmosfera“ rezultatu 3:2 nugalėjo Telšių „Džiugą“ ir laimėjo kelialapį į finalą. Kitame pusfinalyje Klaipėdos FM 2:1 privertė pasiduoti Šiaulių FA.

Mažajame finale III vietos laimėtojai paaiškėjo tik po baudinių serijos. Juos tiksliau mušė ir bronziniais medaliais džiaugėsi šiauliečiai.

Finale susikovė šeimininkai „Atmosfera“ ir Klaipėdos FM. Nors uostamiesčio atstovai pirmavo, mažeikiškiai rezultatą išlygino. Vėliau, palaikomi sirgalių, pelnė dar du įvarčius ir rezultatu 3:1 iškovojo pergalę bei tapo „NorDan“ turnyro nugalėtojais.

Sveikindamas turnyro dalyvius, UAB „NorDan“ direktorius Giedrius Žilėnas dėkojo už sportininkų meilę futbolui ir jų gražų žaidimą, linkėjo ir toliau aktyviai sportuoti bei nepatirti traumų.

Pasak „Atmosferos“ techninio direktoriaus ir turnyro organizatoriaus Nerijaus Gudaičio, tokie renginiai yra labai reikalingi. Ypač šiuo metu, kai dėl karantino apribojimų rungtynės nevyko. Tai puiki galimybė pamatyti savo darbo rezultatus, išbandyti jėgas, pasivaržyti su kitomis komandomis. Be to, tai yra didžiulė šventė visiems, mylintiems futbolą – jauniesiems futbolininkams, jų treneriams, tėvams.

Pirmą kartą vykęs vaikų futbolo turnyras „NorDan“ taurei laimėti yra UAB „NorDan“ ir futbolo klubo „Atmosfera“ bendradarbiavimo rezultatas, siekiant populiarinti futbolą, prisidėti prie talentų ugdymo. Tikimasi, kad turnyras taps gražia tradicija ir ateityje į Mažeikius pakvies dar daugiau jaunųjų futbolininkų.

Nordan.lt inf.

P