Europoje, paskutinę rugsėjo savaitę vyksta masinio futbolo renginiai (UEFA Grassroots Football Week).
Mažeikių futbolo klubas „Atmosfera“ kaip ir kasmet surengė futbolo fiestą. Rugsėjo 30 d. vykusioje šventėje „Mažeikiai šiandien žaidžia fulę“ dalyvavo virš 100 pačių jauniausių futbolo pratybas lankančių vaikų. Treniruotės metu vaikai buvo suskirstyti į grupes ir skirtingose stotelėse atliko įvairius pratimus, bei žaidė futbolą.

Klausomės trenerio patarimų. Deivido Petraičio nuotrauka.

Į masinio futbolo savaitės renginį buvo įtraukti ir futbolą žaidžiančių vaikų tėveliai – jiems suorganizuotas mini futbolo turnyras 5×5. Turnyre dalyvavo 8 tėvelių komandos, kurios atstovavo savo vaikų amžiaus grupes. Turnyro nugalėtojais tapo 2013 m. gimimo vaikų grupės tėveliai, kurie finale rezultatu 2:1 nugalėjo 2012 m. gimimo vaikų grupės tėvelius. Trečią vietą užėmė 2014 m. gimimo vaikų grupės tėveliai nugalėję sporto mokyklos 2009 m.gim. grupės tėvelius.

Greita ir įsiutusi. Deivido Petraičio nuotrauka.

Klubo administracija ir treneriai stengėsi, kad šis renginys būtų kaip savotiška duoklė mūsų futbolo bendruomenei. Džiugu, kad renginyje netrūko smagių emocijų ir sportinio azarto. Kasmet jis įgauna populiarumą ir tampa vis masiškesnis. To įrodymas net aštuonios tėvelių komandos iš 11 esančių futbolo grupių Mažeikiuose.

„Aš laimėsiu“. Deivido Petraičio nuotrauka.

Visi mažieji dalyviai buvo apdovanoti sveikuoliškais batonėliais ir gaiviaisiais gėrimais. Be dovanų neliko ir tėveliai, kurie taip pat buvo apdovanoti gardžiais prizais.

FK „Atmosfera“ inf.

P