FK RFS nuotr.

Prieš šią savaitę startuosiantį Pirmos lygos sezoną Mažeikių „Atmosfera“ sulaukė pastiprinimo. Klubas sukirto rankomis su 25-erių puolėju iš Latvijos Artis Jaudzems.

Savo futbolininko karjerą Rygos „Skonto“ II ekipoje pradėjęs latvis iki šiol visą laiką rungtyniavo tik gimtojoje šalyje. Puolėjas per savo karjerą yra rungtyniavęs tokiuose klubuose kaip „FK Jelgava“, Rygos „RFS“ bei Jūrmalos „Spartaks“. Kartu su Jūrmalos „Spartaks“ ekipa žaidėjas 2016 metais tapo Latvijos čempionu.

Jūrmaloje gimęs A. Jaudzems aukščiausioje Latvijos futbolo lygoje iš viso yra sužaidęs 71 rungtynes, per kurias pelnė 9 įvarčius ir 3 kartus asistavo komandos draugams.

Komandos naujokas turi ir UEFA Europos lygos turnyro patirties – futbolininkas atrankos turnyre atstovaudamas „FK Jelgava“ ekipai sužaidė 5 rungtynes, iš kurių 2 pradėjo startinėje sudėtyje.

Praėjusį sezoną futbolininkas praleido Daugpilio „Lokomotiv“ komandoje , antroje pagal pajėgumą Latvijos lygoje.

Latvis taip pat buvo kviečiamas ir į savo šalies jaunimo iki 21 metų rinktinę.

Primename, jog be A. Jaudzems ekipą kiek ankščiau taip pat papildė legionieriai Maker Marial Maker, Arman Zeynalyan, Karen Khatuev bei lietuviai Deividas Gineitis, Tomas Bružas, Ugnius Selvenis ir Domantas Šluta.

P