• Įsteigta 2012 m. kovo 9 d., pradinis auklėtinių skaičius – 79.
Prezidentas Nerijus Gudaitis.
Vykdančioji direktorė Aurelija Jurkuvienė.
Treniruotes veda 3 kompetentingi treneriai: Nerijus Gudaitis, Antanas Bulošas, Gintaras Juodeikis.
Nuo 2012 m. lapkričio 20 d. klubas „FK Atmosfera“ priimtas į Telšių apskrities futbolo federaciją.
 
Klubas „Atmosfera“ išskirtinis tuo, kad jo steigėjai – auklėtinių tėveliai ir treneriai. Visa veikla paremta steigėjų ir tėvelių iniciatyva bei geranoriškumu.
 
 • Asociacija „FK Atmosfera“ savo veikloje vadovaujasi nuostata – „per masiškumą į meistriškumą“, kai visi berniukai, jaunuoliai, mergaitės !!!!, norintys žaisti futbolą, gali lankyti treniruotes
ir išbandyti savo jėgas šiame sporte.
 
 • Pradėję veiklą neturėdami jokio finansinio pagrindo, tik tėvelių mokamas įmokas, šiandien galime pasigirti, kad entuziastingų tėvelių ir trenerių dėka klubo auklėtiniai turi nuolatines
treniruotes, vyksta į čempionatus, turi vienodas, tvarkingas aprangas.
 
 • Klubo auklėtiniai gali pasididžiuodami sakyti, kad lanko treniruotes klube „FK Atmosfera“, nes klubas rūpinasi ne tik savo auklėtinių lavinimu, bet ir platina futbolo kultūrą visame mieste –
per trumpą savo veiklos periodą jau tradiciniais tampa smagūs, sportiški ir azartiški klubo organizuojami renginiai:
 • Mažųjų futbolininkų festivalis, kuriame dalyvauja Mažeikių lopšeliai -darželiai. Šis renginys vyksta gegužės mėnesį. Pirmą kartą suorganizuotas 2012 m. kaip pirmas toks renginys Mažeikiuose.
 • Masinio futbolo kamuolio žongliravimo (mušinėjimo) renginys „Prie rekordo gali prisidėti ir tu“.
Ši šventė organizuojama birželio mėnesį.
2012 m. šis renginys buvo skirtas Lietuvos futbolo 90-mečiui paminėti. Siekti rekordo užsiregistravo 285 dalyviai.
2013 m. šventė paįvairinta renginiu „Moterys už futbolą“, kai futbolo rungtims ir žaidimui pakviestos moterys bei merginos. Masiniame žongliravime dalyvavo 340 dalyvių.
Šventės visada pabaigiamos turnyru auklėtinių tėveliams.
 • Mažeikių rajono atvirosios 11×11 futbolo pirmenybės „FK Atmosfera“ taurei laimėti.
Turnyras organizuojamas rugpjūčio mėnesį ir jame gali dalyvauti rajono futbolo mėgėjų komandos. Kasmet užsiregistruoja po 8 komandas, kurių azartiškos varžybos trunka apie mėnesį.
 • Asociacija, rūpindamasi savo auklėtiniu praktiniu tobulėjimu, bei siekdama stiprinti ryšius su kitais klubais bei sporto mokyklomis, kasmet rengia turnyrus visoms savo auklėtinių
amžiaus grupėms. Šie turnyrai tai šventė auklėtiniams ir jų tėveliams, galimybė tobulinti berniukų žaidimą, proga pasikviesti kitų klubų bei mokyklų komandas.
 
 • Džiugina ir auklėtinių sportiniai rezultatai – kasmet dalyvaudamos Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo čempionatuose ne viena klubo komanda lyderiauja tarp Klaipėdos regiono savo
pogrupio komandų.
 
 • Klubas savo renginiais ir veikla stengiasi būti aktyvus ir visuomeniškas. Kasmet prisijungiama prie Mažeikių rajone vykdomų akcijų:
Kalėdinės akcijos „Sušildykime sielas“
 • išbandyti jėgas futbolo aikštelėje pasikviečiami vaikų našlaičių globos namų, vaikų dienos centro, bei specialiosios mokyklos auklėtiniai.
 • klubo auklėtiniai dalyvauja šventiniuose bėgimuose, organizuojamuose Trijų Karalių dienos proga. Šventinėje trasoje „atmosferiečiai“ visada išsiskiria gausiu savo dalyvavimu.
Pavasarinės akcijos „Darom“, kai klubo auklėtiniai, jų tėveliai, treneriai labai aktyviai švarina ir tvarko miesto aplinką.
 
 • Nuo 2013 m. pavasario klubas formuoja II lygos futbolo komandą, kuri atstovauja Mažeikius II lygos futbolo čempionate. Siekiama, kad futbolą žaistų ne tik mokyklinio amžiaus jaunuoliai
bei toliau būtų puoselėjama įgyta jaunųjų futbolininkų sportinė patirtis.
Debiutavę Lietuvos futbolo federacijos vakarų zonos II lygos čempionate ir surinkę 24 taškus „FK Atmosfera“ vyrukai užėmė garbingą VI vietą 11 komandų tarpe (absoliutus vidurys :).
 
 • Dabartinis klubo „FK Atmosfera“ auklėtinių skaičius – 126.
Sudarytos 8 futbolininkų komandos: gim. 1998 m., gim. 1999 m., gim. 2000 m., gim. 2001 m., gim. 2002 m., gim. 2003 m., gim. 2005 m., gim. 2007 m.
 
 • Klubui svarbu puoselėti klubinę kultūrą, tad auklėtiniams organizuojamos vasaros stovyklos, švenčiamas klubo gimtadienis, puoselėjamas darnus komandinis bendravimas.

s.

P