FK „Atmosfera“ 2014 m. gim. komanda, treneris Evaldas Razulis

Liepos 4 d. Mažeikiuose praūžė dar vienas vaikų futbolo turnyras. Šį kartą vyko „Baltic petroleum CUP“ vardo turnyras, kuriame dalyvavo 2014 m. gim. komandos: Plungės FK „Babrungas“, Klaipėdos FK „Gintaras“, Gargždų FK „Banga“, Telšių FC „Džiugas“, Klaipėdos FM ir Šiaulių FA komandos. Kartu su šiomis komandomis žaidė ir keturios Mažeikių FK „Atmosfera“ ekipos, kurias treniruoja Evaldas Razulis (dvi komandos), Julius Mockus ir Ramūnas Daubaris.

Turnyro metu nebuvo vedamos turnyrinės lentelės ir skaičiuojami taškai. Jaunieji futbolo žaidėjai ir jų treneriai tiesiog mėgavosi futbolu. Pasibaigus turnyro rungtynėms visi žaidėjai buvo apdovanoti medaliais, pavaišinti sultimis. Po asmeninį prizą gavo geriausi komandų žaidėjai.

„Baltic petroleum CUP“ turnyro žaidėjai džiugino gausiai į turnyrą atvykusius savo tėvelius gražiomis atakomis ir įvarčiais. Žaidėjai demonstravo puikius kamuolio valdymo įgūdžius, tiksliai smūgiavo į vartus bei sumaniais perdavimais sukurdavo puikias galimybes įvarčiui įmušti. Vartininkai taip pat dažnai atsidurdavo dėmesio centre, kai puikiais kritimais apgindavo savo komandų vartus.

FK „Atmosfera“ inf.

P