Šį sekmadienį (rugpjūčio 2 d.) Mažeikių “Atmosferos” futbolininkai sužais 9-ojo turo rungtynes. Dviejų pergalių seriją fiksuojanti “Atmosfera“ savo namų aikštėje priims vienus čempionato lyderių – „Jonavos“ ekipą. Rungtynės vyks Mažeikių centriniame stadione (Sodininkų g. 5, Mažeikiai) 16:00 valandą.

“Jonava“ šį sezoną dar nėra patyrusi pralaimėjimo kartėlio ir per 8 turus iškovojo penkerias pergales bei triskart sužaidė lygiosiomis. Jonaviškiai su 18 taškų šiuo metu kartu su “Hegelmann Litauen” dalijasi 2-3 vietą turnyrinėje lentelėje.

💬 “Ir praeitais metais matėsi, kad “Jonava” tikrai yra Pirmos lygos vienas iš lyderių. Šiais metais “Jonavos” komanda dar sustiprėjo, prie jų prisijungė patyrusių žaidėjų, kurie pridėjo patirties bei solidumo. Na, mes žaidžiame namuose ir stengsimės savo žiūrovų akivaizdoje duoti kovą. Išeisime žaisti dėl taškų, o ne tam, kad tik sužaisti ir kuo mažiau praleisti įvarčių. Vis tiek žaisim savo namų aikštėje ir stengsimės pasiekti pergalę, o kaip bus – žiūrėsim. Pirmoje lygoje kiekvienas kiekvienam gali įkąsti, nėra čia neįveikiamų komandų, truputį sėkmės, truputį atsidavimo ir manau, kad galim visai neblogai sužaisti” – kalbėjo komandos treneris Evaldas Razulis.

„Jonavos“ ekipa kartu su “Hegelmann Litauen” demonstruoja geriausią gynybą lygoje ir per 8 turus yra praleidę tik 4 įvarčius.

“Paskutinėse varžybose mes tų įvarčių kaip ir įmušom, tiek prieš „Riterius B“, tiek prieš „BFA“ pelnėme po tris įvarčius. Visgi, jeigu neįmušim – nelaimėsim ir visi tai suprantam. Kiekvienos varžybos yra kaip nauja istorija, jie gali dešimt varžybų nepraleisti įvarčių, paskui gali praleisti tris ar keturis. Futbolas tuo ir yra įdomus, vienas varžybas tu sužaisi gerai, o kitas blogai, gal tos varžybos bus mūsų pačios geriausios, o “Jonavos” pačios blogiausios. Žinoma, norėčiau, kad taip ir atsitiktu, bet kaip bus – pamatysime sekmadienį.” – savo mintis dėstė treneris Evaldas Razulis.

Pirmosiose tarpusavio rungtynėse Mažeikiuose, kurios buvo ir pirmosios “Atmosferos” rungtynės I lygoje, pergalę rezultatu 0:3 šventė svečiai iš Jonavos. Tuomet svečiams du įvarčius pelnė Paulius Osauskas ir vieną pridėjo Laurynas Stonkus. Antrajame susitikime Jonavoje po atkaklios kovos pergalę vėl šventė “Jonavos” futbolininkai (4:2). Tądien jonaviškiams įvarčius pelnė Paulius Osauskas, Džiugas Raudonius, Laurynas Stonkus ir Lukas Pangonis, o “Atmosferai” Evaldas Razulis ir Gintas Skrodenis.

Abejoms ekipoms praeitas turas buvo sėkmingas – “Jonavos” futbolininkai nepasigailėjo jaunųjų Kauno “Žalgirio” dublerių ir savo namų aikštėje sutriuškino varžovus rezultatu 6:0, o “Atmosfera” Vilniuje rezultatu 0:3 įveikė “BFA”.

“Jonavos” gretose šiuo metu rezultatyviausi yra Laurynas Stonkus ir Tadas Eliošius, abu futbolininkai Pirmoje lygoje yra įmušę po tris įvarčius.

pirmalyga.lt inf.

P