Rytoj (rugpjūčio 15 d.) “Atmosferos” futbolininkai savo namų aikštėje sužais 11-ojo Pirmos lygos turo rungtynes su lygos favoritais – Kauno “Hegelmann Litauen”. Rungtynės vyks Mažeikių centriniame stadione (Sodininkų g. 5, Mažeikiai) 16:00 valandą.

Prieš sezoną favoritais laimėti Pirmos lygos pirmenybes įvardinti kauniečiai per 10 sužaistų turų iškovojo 6 pergales, triskart sužaidė lygiosiomis ir patyrė vieną pralaimėjimą. “Hegelmann Litauen” su 21 tašku užima ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Varžovai šiame sezone kol kas yra praleidę tik 4 įvarčius, o tai yra geriausia gynyba visoje lygoje.

“Po paskutinių varžybų esam nusivylę, nes žaidėme žemiau savo galimybių. Susikomplikavome savo situaciją, norėjome patekti tarp 8 stipriausių komandų. Tokio užakcentuoto tikslo nebuvo, kad patekti į aštuntuką, bet visi širdyje norėjom. Aišku, dar niekas neprarasta, liko 3 rungtynės, o pirmos rungtynės su “Hegelmannu”. Favoritai, geriausia gynyba, tai aišku grėsmingas varžovas. Turime mes šiokių tokių netekčių sudėtyje, bet čia nepasiteisinimai. Treniravomės, ruošėmės ir kaip visada, jau turbūt ne pirmą kartą pasikartosiu, bet kiekvienos rungtynės yra nauja istorija, o kokia bus istorija šeštadienį – pamatysim. Nėra tokių rungtynių, jog mes išeitume galvodami apie pralaimėjimą, mes visada stengsimės ir kovosim.” – savo mintimis apie ateinančias šeštadienio rungtynes dalinosi komandos treneris Julius Mockus.

Praeitas turas abejoms ekipoms buvo skirtingas – kauniečiai savo tvirtovėje rezultatu 2:0 įveikė lygos autsaiderius Kauno “Žalgirį B”, o “Atmosfera” svarbiose rungtynėse Kretingoje patyrė pralaimėjimą 2:0.

Per dvejas tarpusavio rungtynes praeitų metų Pirmoje lygoje Kauno komanda pergalę šventė abu kartus (1:2, 5:2).

Šiuo metu rezultatyviausias Kauno “Hegelmann Litauen” gretose yra Ugnius Lekečinskas, kuris šiame sezone jau yra pelnęs 5 įvarčius.

Kauniečiai neseniai pristatė ir du komandos naujokus. Prieš Hegelmann LFF taurės rungtynes su FK „Panevėžiu“ klubas pranešė, jog iš Vilniaus “Vyčio” atvyksta saugas iš Ganos Alex Kyeremeh, o šiandien klubas paskelbė ir apie dar vieną naujoką – marijampolietį Arną Paurą.

FK Atmosfera inf.

P