Po skaudaus pralaimėjimo Vilniuje Mažeikių “Atmosfera” sekmadienį namuose priims kitą sostinės ekipą – Vilniaus “Riterius B”. Susitikimas vyks Mažeikių centriniame stadione (Sodininkų g. 5, Mažeikiai) 16:00 valandą.

VARŽOVAS
Kaip ir priklauso dublerių ekipoms – vilniečių sudėtį sudaro jaunimas. Vilniaus “Riterių” dublerių ekipoje galime pamatyti jaunųjų TFA (Talentų futbolo akademija) auklėtinių. Štai rungtynėse prieš Kauno “Žalgirį B” vilniečiams padėjo net penkti keturiolikmečiai iš TFA. Nors ir pirmosiose sezono rungtynėse Šiauliuose vilniečiai patyrė pralaimėjimą (1:3), tačiau jau kitame ture sugebėjo įveikti vienus lyderių – Kėdainių “Nevėžį” (3:2). Vėliau patirti du pralaimėjimai iš eilės, nusileista Alytaus “Dainavai” (1:2) ir Vilniaus “Vyčiui” (2:3). Visgi, po patirtų pralaimėjimų Vilniaus “Riteriai B” sugebėjo atimti tris taškus iš praeito sezono čempionų – Telšių “Džiugo” (1:1) ir buvo pirmieji šį sezoną, kurie pelnė įvartį į telšiškių vartus. Iki tol Telšių “Džiugas” nebuvo praleidęs nei vieno įvarčio 2020 m. Pirmos lygos čempionate. Praeitą savaitę Vilniaus “Riteriai B” Trakuose susitiko su Kauno “Žalgirio” dubleriais ir be didesnio vargo įveikė žalgiriečius rezultatu 4:1 (2:0). Sostinės ekipa po sužaistų šešių turų yra surinkusi 7 taškus ir turnyrinėje lentelėje užima 9 vietą.

TARPUSAVIO SUSITIKIMAI
Pirmasis komandų susitikimas vyko Mažeikiuose. Tądien “Atmosferos” futbolininkai pirmąjį rungtynių kėlinį sužaidė galingai – pelnyti trys įvarčiai. Visgi, vilniečiai antrajame kėlinyje dar bandė sugrįžti į rungtynes ir pelnė du įvarčius, tačiau trečiojo pelnyti nepavyko ir pergalę rezultatu 3:2 (3:0) šventė Mažeikių “Atmosferos” futbolininkai. Antroji komandų dvikova jau vyko “Riterių B” namų tvirtovėje Trakuose. Po Ernesto Stočkūno įvarčio “Riteriams B” pirmiesiems pavyko įsiveržti į priekį, tačiau jau po kelių minučių rezultatą išlygino Martynas Velyvis ir pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis – 1:1. Antrajame kėlinyje įvartį pelnė komandos kapitonas Rokas Gecevičius ir paskutinėse sezono rungtynėse Mažeikių “Atmosfera” iškovojo pergalę rezultatu 1:2 (1:1). Ši pergalė turnyrinėje lentelėje leido pakilti į prieš paskutinę, 14 vietą, ir aplenkti sunkius laikus išgyvenusį Pakruojį.

LYDERIAI
Išvykus komandos rezultatyviausiam futbolininkui – Ernestui Stočkūnui, Vilniaus “Riteriai B” šiuo metu neturi žaidėjo kuris būtų pelnęs daugiau nei vieną įvartį Pirmoje lygoje. Visgi, iš komandos galima išskirti tokius žaidėjus kaip Dominyką Kodz, Gytį Paulauską, Ričardą Šveikauską, Akseli Kalermo, komandos kapitoną Roką Masenzovą. Štai Dominykas Kodz A lygos rungtynėse prieš Lietuvos čempionę Marijampolės “Sūduva” į aikštę išbėgo po keitimo ir pelnė savo pirmąjį įvartį A lygoje. Akivaizdu, jog dublerių ekipa sulaukia ir pagrindinės komandos žaidėjų pagalbos, rungtynėse prieš Kėdainių “Nevėžį” komandai padėjo Mindaugas Grigaravičius, o prieš Kauno “Žalgirį B” Dovydas Virkšas.

KOMANDOS TRENERIS
Vilniaus “Riterius B” treniruoja 28-erių specialistas – Vaidas Sabaliauskas. Treneris neslepia, jog komandos tikslas yra ne tik suteikti kuo daugiau praktikos jaunimui, bet tikimasi šį sezoną kovoti ir dėl medalių. Vaidas Sabaliauskas šiuo metu yra tapęs ir laikinuoju pagrindinės komandos treneriu, jis pakeitė postą palikusį Mindaugą Čepą.

TRENERIO KOMENTARAS
“Kaip ir dauguma, turbūt nežino ko tikėtis, nes paprasčiausiai nežino koks varžovas atvažiuos. Viskas priklauso nuo „Riterių“ pagrindinės komandos, kokius žaidėjus duos, gal kam nors trūksta praktikos. Prognozuoti kokia komanda atvažiuos yra sunku, tačiau kaip sakoma, aikštėje visi yra lygus ir žaidžiama vienuolika prieš vienuolika. Futbolas yra toks žaidimas, jog kas padarys mažiau klaidų – tas laimės. Jeigu mes būsime disciplinuota ir kompaktiška komanda – bus ir teigiamas rezultatas. Nesvarbu koks varžovas atvažiuos, su visais kovosim.” – savo mintimis apie sekmadienio varžovą dalijasi komandos treneris Julius Mockus.

FK „Atmosfera“ inf.

P