Trečias kartas nemelavo – taip galima pavadinti šio sezono Lietuvos jaunimo futbolo pirmos lygos U17 superfinalą. Trečius metus jame rungtyniavusi „FK Atmosferos“ jaunųjų mažeikiškių ekipa šį sezoną pagaliau iškovojo nugalėtojų titulą.
Triumfavę Šiaurės vakarų zonoje, kur iškovojo dvidešimt pergalių, „FK Atmosfera“ Kaune susitiko su Pietų rytų zonoje nugalėjusiu FA „Kauno Žalgiriu“. Rungtynės buvo intriguojančios: 34-ąją minutę mažeikiškis Matas Šlyžius nerealizavo vienuolikos metrų baudinio, po minutės kauniečiai pelnė pirmąjį įvartį. Rezultatą taikliu smūgiu antrame kėlinyje išlygino Pijus Meižis, tačiau po kelių minučių šiam futbolininkui parodyta antra geltona kortelė ir jis turėjo palikti aikštę.
Pagrindiniam varžybų laikui pasibaigus taikiai, nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos. Čia triumfavo FK „Atmosfera“ – nugalėjo rezultatu 3:1 ir pelnė pirmos lygos U17 nugalėtojų taurę ir medalius.
„Kai liko vienu žaidėju mažiau, dvidešimt minučių kentėjome, tačiau atlaikėme spaudimą ir sulaukėme baudinių serijos. Čia jau daug lėmė sėkmė, vyko loterija, kurioje Fortūna mums nusišypsojo. Vaikinai buvo verti pergalės, trečias kartas nemelavo. Didžioji dalis šios ekipos sportininkų jau žaidžia vyrų komandoje, manau, kad jiems jau užteks rungtyniauti tarp jaunimo, reikia integruotis į vyrų futbolą“, – kalbėjo nugalėtojų treneris.