Liutauras Juška ir Nerijus Gudaitis

Kovo mėnesio pradžioje prie klubo jaunimo trenerių personalo prisijungė buvęs klubo auklėtinis Liutauras Juška. Pagrindinėje FK „Atmosferos“ komandoje rungtyniaujantis žaidėjas paskirtas vaikų ir jaunimo vartininkų treneriu.

Liutauras futbolą pradėjo lankyt būdamas 12 metų tuometiniame Mažeikių sporto centre, o jo pirmuoju treneriu buvo Nerijus Garuckas. Iširus Mažeikių sporto centrui Liutauras treniruotes nuo 2012 metų pradėjo lankyti FK „Atmosfera“ klube. Čia jo treneriu tapo Antanas Bulošas.

Naujasis vartininkų treneris jau turėjo galimybę surengti kelias treniruotes klubo auklėtiniams. Liutauras džiaugiasi prisijungęs prie FK „Atmosferos“ trenerių kolektyvo, o pirmosios treniruotės su vaikais jam paliko gerą įspūdį, nes vaikai noriai mokosi ir stengiasi tobulėti.

Klubo techninis direktorius Nerijus Gudaitis: „Istoriškai paėmus, Mažeikiuose nėra buvę tokio atvejo, jog specifines vartininkų treniruotes vestų šios srities specialistas. Tik legendinės „Atmosferos“ treneris Juozas Vaitkevičius, kaip buvęs vartininkas, savo patarimus dalindavo tuometinės komandos vartų sargams. Žengiame dar vieną žingsnį tobulėjimo link. Smagu, kad trenerių gretas papildo buvęs mūsų klubo auklėtinis. Mokomės mes, mokysis ir Liutauras. Lengva nebus, tačiau manau jog jaunųjų vartininkų mokytojas ras būdų kaip sudominti ir apmokinti jaunuosius Mažeikių vartininkus“.

FK „Atmosfera“ inf.

P