XIII turas. Nevėžis 4:0

Pažvelgus į rungtynių protokolą matome, kad varžovai , per pirmąjį kėlinį, susirinko tris geltonas korteles, o mums 32 -tą minutę jau teko atlikti privestinį keitimą, 70 numeris Justas Kentvainis nebegalėjo tęsti rungtynių. Išlaikėme sausus vartus per pirmąją varžybų dalį prieš vieną iš čempionato lyderių. Šie visi ženklai rodo, kad komanda kovojo ir trenerio teigimu didelių nusiskundimų nebuvo ir sakė, kad komanda turėjo pora gerų progų pasižymėti, bet deja pritrūko kokybiško išpildymo.

Antrajame kėlinyje mūsų laukė visai kitas vaizdas, varžovams jau 9 minutę pavyksta pasižymėti ir tai jau mus pastatė į poziciją kurioje męs šį sezoną pastoviai esame , kiekvieną kartą mus tai išmuša iš vėžių. Ką rodo ir tolimesnė įvykių eiga. Po šešių minučiu skiriamas vienuolikos metrų baudinys, kurį 34 numeris Barnabas Kpemogena Elogie atremia, bet prie kamuolio pirmieji pribėgo priešininkai ir pakartojo smūgį, 2:0. Po minutės „Nevėžis“ dar kartą pasižymi. Varžovai jau ramūs, męs ………………. . Rungtynės galėjo taip ir pasibaigti, bet nesėkmigai susiklosčiųsi įvykių eiga mums „padovanojo“ dar vieną įvartį, kuris krito nuo mūsų komandos žaidėjo, 4:0.

Antrajame kėlinyje treneris, Evaldas Razulis, pažymėjo , kad buvo dažniau klystama. Matyt nesėkmigai susiklosčiusi antrojo kėlinio pradžia, kuri pakeitė priimamų sprendimų reikšmę ir su laiku didėjantis nuovargis buvo pagrindinės to priežastys. Žinoma tokias aplinkybes susikuriame patys ir mums dar daug reikia įdėti darbo, kad jų būtų bent kiek mažiau.