XII turas: viltį pakeitė apmaudas

XII turo varžybos su svečiais iš sostinės, FK „Vilnius“, prasidėjo ne pačia geriausia nata, jau ketvirtą minutę jie išsiveržė į priekį. Kas vėl tikriausiai visus susirinkusius žiūrovus stipriai apramino, bet ne mūsų komanda, ji jau jeigu nepriprato, bent jau baigia priprasti prie tokių situacijų, 11-tą ir 17 -tą minutėmis penkiolikmetis, 28 numeris, Adrijus Kontenis išlygina ir persveria rezultatą. Jau, atrodė, išaušo ta išsvajota diena, tačiau ilgai nelaukus varžovai lygina, o besibaigiant kėliniui ir persveria rezultatą. Skaičiai ne mūsų naudai, bet taisytini ir tai jie bandė daryti antrajame kėlinyje iki kito,75-tą minutę pelnyto, vilniečių įvarčio, kuris, atrodė, atidarė visus kelius link mūsų vartų, gauname dar du vienas po kito taiklius smūgius. Po tokios įvykių eigos tikėtis palyginus geros pabaigos sunkiai tikėtina, tad „Vilnius“ 89-tą minutę deda dar vieną skaudų tašką, 2:7.