santarve.lt – Futbolininkams pelnyti taško nepavyko

Sekmadienį Lietuvos futbolo pirmojoje lygoje „Atmosferos“ komanda, rungtyniaudama namuose, patyrė dar vieną apmaudų pralaimėjimą – po atkaklios dvikovos rezultatu 1:2 nusileido Vilniaus „Žalgirio B“ ekipai.

Pirmajame kėlinyje (32-ąją rungtynių minutę) įvarčiu pasižymėjo svečiai, o jau antrojo kėlinio pradžioje vienam mūsų komandos žaidėjui teko palikti aikštę – antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Renatas Žebrauskas. Po kelių minučių vilniečiai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino savo persvarą, o iki rungtynių pabaigos likus šešioms minutėms, viltis iškovoti bent tašką sužadino 15-mečio mažeikiškio Gvido Gineičio(nuotraukoje) pelnytas įvartis (tai pirmasis šio žaidėjo čempionate pelnytas įvartis). Tačiau lygiųjų pasiekti nepavyko ir su penkiais pralaimėjimais ir dviem lygiosiomis „Atmosfera“ nukrito į šešioliktąją (paskutinę) turnyrinės lentelės vietą.
„Pralaimėjimas nėra vieno žaidėjo kaltė: pritrūksta meistriškumo, atsidavimo, o kartais ir sportinės sėkmės, viskas susideda ir tai lemia rezultatą. Futbolas yra nenuspėjamas, o jauniesiems žaidėjams tai yra gera meistriškumo mokykla“, – sakė komandos žaidžiantysis treneris Evaldas Razulis.
Šią savaitę komandos laukia sunkūs išbandymai – trečiadienį vyks pirmenybių rungtynės išvykoje su „FA Šiauliais“, o sekmadienį – rungtynės namuose su „Pakruoju“.