Rimčiau pasipriešinti „Pakruojo“ komandai nepavyko

Po viduryje savaitės vykusios akistatos su FA „Šiauliai“ komanda,  kuri baigėsi rezultatu  2:2, kur varžovai  per pridėtą laiko tarpą išsigelbėjo, sekmadienio susitikime tikėjomės jai ne panašaus rezultato, bent jau panašaus žaidimo.  Tačiau, kitos varžybos, kita istorija.  Pakruojis pirmo kėlinio pabaigoje muša pirmą ir įsibėgėjus antrajam kėliniui, be atsako, antrą įvartį.Mums  nepavyko įgyti pakankamos kamuolio kontrolės,  kad susikurti geras smūgiui pozicijas ir bent įmušti garbės įvartį, tad teko pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu 0:2.

Šiuo metu mūsų didžiausia problema  gynyba. Visuose šio sezono susitikimuose, komanda  buvo besivejančio vaidmenyje, kas tikrai nepriduoda pasitikėjimo mūsų  jaunai komandai. Mums reikia atsilaikyti kuo ilgiau , kad turėtume pakankamai laiko, ramia galva bandyti pasižymėti, tada gal ir ateis mūsų istorinė pirmoji pergalė.

Kadangi artimiausios varžybos tik birželio 1d. ,išvykoje, su Kauno „Stumbras B“, komanda turės tris dienas poilsio ir į treniruotes rinksis nuo ketvirtadienio.

Džiaugiamės žiūrovų ir žinoma  organizuotos fanų grupės „Ventos Bardakas“ palaikymu ir apgailestaujame, kad nedažnai  pavyksta mums jus nudžiuginti.