Kalėdinis šeimų futbolo turnyras 2018

Sekmadienį įvyko antrasis klubo organizuotas šeimų futbolo turnyras. Linksmai ir naudingai praleisti laiką nusprendė penkios šeimos: Brazdauskai, Sabaičiai, Narijauskai, Barkauskai ir iš Šiaulių atvykusi Šemiotų šeimyna.

Šeimos,  kaip dalyvio bilietą, pristatė savo piešinį su kovai nuteikiančia skanduote, futbolo tematika. Turnyras startavo  smagia estafete, kurios metu  buvo atlikinėjamas  kamuolio vedimo elementas ir futbolininko(-ės) piešimas. Pertraukėlės metu vyko viktorina, kurios metu dalyviai atsakinėjo į įvairius klausimus iš futbolo istorijos. Sekančios, taip pat, žaismingos estafetes dėka, šeimos apšilo ir ruošėsi lemiamos futbolo varžyboms, kurios vyko vieno rato sistema, varžovai tarpusavyje susitiko po vieną kartą ir buvo žaidžiamas vienas septynių minučių kėlinys.

Susumavus visus rezultatus, vėl nugalėjo  Sabaičių šeima, antri kaip ir pernai liko Narijauskai,  o trečią vietą užėmė Brazdauskai. Visi prizininkai apdovanoti taurėmis ir medaliais, o nugalėtojai Sabaičiai dar ir Boulingo tako specialiu prizu. Kam šį kartą pritrūko truputėlio sėkmės gavo atminimo medalius.  Apdovanoti buvo ir jauniausi turnyro dalyviai iš Narijauskų šeimos. Narijauskai taip pat buvo išmaniausi viktorinos dalyviai.  Geriausios vartininkės prizą pelnė Šemiotų šeimos mama ir geriausio žaidėjo prizą pelnė Grantas Barkauskas. Kiekvienai šeimai buvo padovanotas arbatos puodelis su mūsų klubo simbolika.

„Buvo iš ties labai smagi šventė. Sakau ačiū savo kolegai Evaldui Razuliui ir fotografui Kazimierui Paulauskui už užfiksuotas emocijas“, – sumanytojas ir organizatorius, Nerijus  Gudaitis.