Fanai ir komanda parodė kad kovos iki galo

Ar galėjo sekmadienio vakaras baigtis kitaip, kai mus pirmą kartą palaikė organizuota fanų grupė „Ventos Bardakas“ ir komanda jausdama stiprų užnugarį , pakrauta stipria emocija, kovojo iš visų jėgų? 

Devyniasdešimtą minutę po Dainavos žaidėjo,  Kyrylo Silich meistriškai išpildyto standarto(0-1) jau tokia pabaiga švietėsi ir tikinčių, kad kas dar pasikeis  liko tikriausiai vienetai. Tiksint paskutinėms sekundėms, po keitimo pasirodęs, 12-tas numeris, Renatas Žebrauskas (nuotraukoje, autorius-Kazys Paulauskas ) atlieka tikslų ir netikėtą visiems smūgį,  krepšinio kamuolio, mesto nuo tritaškio linijos, trajektorija, nuginkluoja priešininkų komandą, taip padovanodamas mums visiems pirmąjį tašką ir neaprėpiamą kiekį teigimų emocijų.  Atmosfera 1:1 Dainava.  Šis įvykis dir dar kartą patvirtina tai, kad nuleisti rankų niekada nevalia,likimas palankesnis jas keliantiems.

Prisimenant pirmąsias varžybas galime pasidžiaugti, kad lengvų įvarčių nebedovanojome ir sėkmė pro šalį nepraėjo. Tai rodo, kad komanda daugiau ar mažiau pradeda tvarkytis su įtampa -slegiančia atsakomybe, racionaliau pradeda vertinti susiklosčiusias situacijas.

Po dviejų turų turnyrinėje lentelėje esame 11-ti. Šeštadienį  išvykstame į Telšius, 14:00 valandą, trečiojo turo akistata su FC Džiugas komanda, ant dirbtinės dangos, esančios Lygumų g. 47. Lauksime gerbiami fanai ir žiūrovai jūsų palaikymo.

Nuotraukos autorius- Deividas Petraitis

Atmosferos starto sudėtis

1 Liutauras Juška
4 Tomas Mišijevas 20 geltona kortelė
6 Edas Jankauskas 90+2 už antrą geltoną šalinamas iš aikštės
8 Mindaugas Simanavičius
9 Mantas Juodeikis 57 geltona kortelė
10 Dalius Keršis 35 geltona kortelė
11 Edvinas Blažys
17 Rokas Gecevičius K
18 Egidijus Gritkus
19 Gintas Skrodenis
88 Klaudijus Kvedaras
Atsarginiai
91 Edvardas Bogadelščikovas
7 Gvidas Gineitis (11) 38
12 Renatas Žebrauskas (9) 77, 90+3 įvartis
16 Domas Adomauskas (8) 68
21 Deividas Kavalenkovas
22 Evaldas Razulis
28 Denisas Stankus (88) 90