Bronzinis 22-tas turas

Sekmadienį mūsų laukė paskutinės varžybos šiame sezone ir jas mums reikėjo laimėti norint iškovoti trečiąją vietą ir taip bent minimaliai įgyvendinti užsibrėžtą tikslą- tapti prizininkais. Su varžovais iš Telšių FC „Džiugas B “ komanda buvome susitikę išvykoje, antrosiose sezono varžybose ir tąsyk mums pavyko juos įveikti rezultatu 2:0. Buvę pasiekimai negarantuoja jų pasikartojimo, todėl varžyboms ruošėmės atsakingai. Mūsų komanda nuo pat pradžios bandė pelnyti greitą įvartį, kad galėtų ramiau žengti link finišo ir tai jiems pavyko kai ketvirtas numeris Dalius Keršis, dešimtą minutę, tolimu smūgiu nuginkluoja priešininkų vartininką. Nors komanda turėjo pranašumą, bet jiems reikėjo garantijų, todėl toliau intensyviai buvo siekiama antrojo įvarčio. Šis tikslas buvo pasiektas jau 24-tą minutę kai D. Keršis pasižymėjo antrąjį kartą. Pirmasis kėlinys taip ir pasibaigė rezultatu 2:0. Komanda galėjo ramiau laukti ir ruoštis antrajai daliai.

Kitame kėlinyje niekas nepasikeitė tik dar labiau išryškėjo komandos pranašumas. Šią situaciją puikiai apibrėžią šis įvykis kai mūsų vartininkui Arnoldui Kaupiui (34 nr.) iš žiūrovų pusės buvo pasiūlytas skėtis, nes tuo metu gana intensyviai lijo. Dalius Keršis pasižymėjo dar du kartus, vienas iš smūgių buvo 11 metrų baudinys, taip pat prie rezultato dar trimis įvarčiais prisidėjo 7 numeris Justas Kentvainis,  10Gedas Klemenis ir 17Gintas Skrodenis.  Suskambus švilpukui komanda iškovojo įtikinamą pergalę (7:0) ir pirmą apdovanojimą-bronzą klubo gyvavimo istorijoje.

Nuotraukos autorius- Deividas Petraitis. Ačiū .