Šeštuoju Mažeikių futbolo klubo „Atmosfera“ naujoku tapo 20-metis puolėjas Ernestas Andriušis.

E. Andriušis pirmuosius žingsnius futbole žengė „Vilniaus futbolo mokykloje“, kur atstovavo „Vilniaus FM“ įvairiuose jaunių ir jaunimo turnyruose, bei pirmenybėse. Nuo 2018 metų puolėjas rungtyniavo Vilniaus „Vyčio“ komandoje ir debiutavo „Optibet Pirmoje lygoje“. 2019 metais futbolininkas persikėlė į Kretingos „Minija“ bei per du sezonus „Optibet Pirmoje lygoje“ sužaidė 23 rungtynes ir pelnė 8 įvarčius.

Vėliau puolėjas sulaukė Rygos „Dinamo“ dėmesio ir išvyko rungtyniauti į Latviją. Visgi, 2021 metais žaidėjas sugrįžo į Lietuvą ir prisijungė prie Vilniaus „Riterių“ klubo. Puolėjo pozicijoje žaidžiantis futbolininkas savojo šanso „Optibet A lygoje“ nesulaukė ir rungtyniavo dublerių ekipoje. Praėjusį sezoną vilkėdamas „Riterių B“ marškinėlius futbolininkas per 13 susitikimų „Optibet Pirmoje lygoje“ pasižymėjo 4 įvarčiais.

E. Andriušis buvo kviečiamas ir į Lietuvos jaunimo rinktines.

„Optibet Pirmos lygos“ sezoną FK „Atmosfera“ pradės jau šį penktadienį, 19:00 valandą, kuomet Mažeikių centriniame stadioneS (dirbtinė danga) priims svečius iš Plungės – FK „Babrungo“ futbolininkus.

P