Renatas Viskontas

2021 metus pradėjo savo vaikų ir jaunimo trenerių „štabą“ papildydami atletinio rengimo treneriu. Prie FK „Atmosfera“ klubo veiklos prisijungė Renatas Viskontas. Prisijungti prie klubo Renatą pakvietė techninis direktorius Nerijus Gudaitis.

Nerijus Gudaitis: „Esame LFF ir RS Anderlecht mokomosios futbolo programos dalyviai, todėl naujai priimti iššūkiai verčia stumtis į priekį ir siekti kokybės. Tai žingsnis profesionalumo link. Kadangi ši trenerio pozicija reikalauja specifinių žinių, tai džiaugiuosi, kad Renatas priėmė mūsų klubo pasiūlymą. Viliuosi, jog treneris savo asmeniniu pavyzdžiu įpūs motyvacijos jaunuoliams sunkiai dirbti bei rūpintis savo sportišku kūnu.“

Kviečiame susipažinti su Renatu.

Apie pažintį su sportu. „Sportas mane lydi jau ilgus metus. Visa ko pradžia, kaip ir daugeliui berniukų, buvo pažintis su krepšiniu, tad taip ir likau su krepšiniu iki kol baigiau Mažeikių sporto mokyklą. Visada buvau aktyvus – žaidžiau ne tik krepšinį, bet ir futbolą, dalyvaudamas rajono pirmenybėse. Prie visų šių aktyvių veiklų mane visada lydėjo didelė aistra sunkiajai atletikai, užsiiminėjau ja kasdien. Pamokų ir motyvacijos tobulėjimui visada sėmiausi iš tų laikų geriausių ir stipriausių Mažeikių vyrų. Tad ir savo jėgas dažnai bandydavau štangos spaudime. Visos šios aistros, pomėgiai ir meilė sportui yra išlikę iki šiol.

Renatas Viskontas su techniniu direktoriumi N. Gudaičiu

Ką žinai apie Mažeikių futbolą? „Mažeikių futbolas dar kažkur širdies kertelėje asocijuojasi su „Romar“ klubo laikais, su pilnu stadionu žmonių, skrendančiu „kukurūzniku“; varžybų diena būdavo kaip didžiulė šventė. Šiai dienai Mažeikių futbolu domėjausi ne itin, tik iš aplinkinių kalbų ir Facebooko susidarau futbolo situacijos vaizdą ir dažnai tenka matyti ryškiai apsirengusius vaikus skubančius į treniruotes stadiono link.

Kaip atsidūrei FK „Atmosfera“? „Tiesiog sulaukiau skambučio. Neslėpsiu – susipynė dvejopi jausmai, t.y. nuostaba ir džiugesys. Buvau paklaustas ar norėčiau dirbti su Mažeikių futbolininkais, tai ilgai negalvojęs, atsakiau „Taip!“. Priimti pasiūlymą paskatino sulauktas skambutis, nes man tai pasirodė kaip mano įvertinimas, kad aš galiu būti naudingas. Antra priežastis, kuri paskatino mane priimti pasiūlymą dirbti klube, tai mano didelis noras ir ryžtingas siekis tobulėti ir plėsti savo kompetencijas ir žinias, o savo jau turimą asmeninio trenerio patirtį panaudoti ruošiant futbolininkus fiziniam pasirengimui. Gal dauguma pasakys, kad futbole svarbiausia yra gerai valdyti kamuolį ir pelnyti įvarčius, bet prie viso šito, būtina, kad šios sporto šakos sportininkai būti ir pajėgiais atletais, kurie pasižymėtų jėga, greičiu, ištverme. To ir sieksiu dirbdamas su sportininkais individualiai ir bendrai su visomis vaikų ir jaunimo komandomis.“

FK „Atmosfera“ inf.

P