Komandai sezono startas lengvas tikrai nebuvo, per pirmąsias ketverias rungtynes patirti trys pralaimėjimai. Visgi, tenka pripažinti, kad komandos tvarkaraštis tikrai nebuvo lengvas, sezoną teko pradėti 3-omis rungtynėmis prieš praeito sezono lygos lyderius. Nors ir buvo patirti pralaimėjimai, tačiau buvo pralaimima nedideliais skirtumais.

Pirmuosius taškus komandai pavyko iškovoti šeštadienį, 4 ture. Lengva nebuvo – kaip ir tikėtasi Kauno „Žalgirio“ dubleriai po pagrindines komandos pergalės prieš Vilniaus „Žalgirį“ į Mažeikius atvyko kovingomis nuotaikomis, ir dėl pirmųjų taškų komandai teko gerai paplušėti.

Natūralu, kad po tokios ilgos pertraukos bei naujokų atvykimo komandai dar trūksta susižaidimo, kartais rungtynėse tiesiog pritrūksta sėkmės.

“Sezono startas sunkus, tvarkaraštis tikrai buvo nedėkingas, pirmas trejas rungtynes teko žaisti prieš top 5 komandas. Ketvirtose rungtynėse teko sąlyginai lengvesnis varžovas, nors rungtynės ir nebuvo lengvos, tačiau iškovoti pergalę pavyko. Visgi, startą galima vertinti dvejopai – per pirmas trejas rungtynes taškų iškovoti nepavyko, bet žaidimas tarpais buvo geras, tačiau banguotas. Komandai žinoma dar trūksta susižaidimo, taipogi rungtynės buvo žaidžiamos suvis skirtinga sudėtimi, nebuvo taip, jog visi žaidėjų būtų sveiki ar be kortelių.” – paklaustas apie sezono startą kalbėjo komandos treneris Julius Mockus.

Kalbėdamas apie būsimą varžovą Pirmoje lygoje treneris neslepia, jog norint kažką pasiekti lygoje, tokias rungtynes reikia laimėti.

“Šeštadienį galima sakyti vyks principine kova su Panevėžio dubleriais, jeigu norime kažką pasiekti šiais metais mes privalome prieš visas dublerių komandas iškovoti teigiamus rezultatus.“

P