Po pergalės prieš Vilniaus “Riterius B” šeštadienį vyksime į Vilnių, kur sužaisime 8-ojo turo rungtynes su jaunąja Vilniaus “BFA” komanda. Rungtynės vyks LFF stadione (Stadiono g. 2, Vilnius) 15:00 valandą.

Jaunais žaidėjas besiremiančiai komandai Pirmos lygos pirmenybių pradžia nebuvo sėkminga. Per septynis sužaistus turus vilniečiai dar nėra pajutę pergalės skonio – visuose turuose patirti pralaimėjimai. Jaunoji komanda nedemonstruoja geros gynybos ir per septynerias rungtynes praleido 24 įvarčius (įvarčiu skirtumas 6:24). Vilniečiai dar nėra surinkę nei taško ir turnyrinėje lentelėje užima paskutinę, 14-ąją vietą.

“Atmosferos” žaidžiantysis treneris Evaldas Razulis teigia, jog komandai silpnų varžovų nėra.

“Su tokiomis komandomis kurios turi gero jaunimo, kuris praeina kažkokia atranka – žaisti nėra lengva. Mes nenuvertinam varžovų ir jų rezultatai rodo, kad rungtynėse stipriai nepralaimi. Su jaunimu taip yra, jie gali vienas varžybas sužaisti labai gerai, o kitas prastai, nežinau ant kokių pataikysime jų varžybų. Na, o mes važiuojam ir stengsimės būti kaip įmanoma geriausia savo versija. Tai, kad varžovas šiuo metu yra paskutinėje vietoje nieko nereiškia. Pirma lyga tokia yra, kiekviena komanda gali bet ką apžaisti, gal labiau pirmas trejetas ar penketukas išsiskiria, o visi kiti gali įkąsti vienas kitam.” – kalbėjo treneris Evaldas Razulis

Vilniaus “BFA” komandoje nėra žaidėjo, kuris per 7 turus būtų pelnęs daugiau nei vieną įvartį Pirmoje lygoje.

FK „Atmosfera“ inf.

P