Rytoj (rugpjūčio 29 d.) Mažeikių “Atmosferos” futbolininkai sužais paskutiniąsias pirmojo rato rungtynes. Mažeikiškiai savo namų aikštėje priims vienus pirmenybių lyderių – Kėdainių “Nevėžį”. Rungtynės vyks Mažeikių centriniame stadione (Sodininkų g. 5, Mažeikiai) 17:00 valandą.

Ne vienerius metus tarp Pirmos lygos lyderių esantis “Nevėžis” šiuo metu su 8 pergalėmis, 1 lygiosiomis ir 3 pralaimėjimais yra surinkęs 25 taškus bei rikiuojasi 4-oje vietoje. “Atmosfera” su 10 taškų užima 12-ąją turnyrinės lentelės vietą.

“Mes savo nedidelio tikslo patekti į ašuntuką neįvykdėm, liūdna, bet toks futbolas. “Nevėžis” dabar turi savo tikslus, o mes savo. Šeštadienį baigsis pirmas ratas, paskui turėsim šiokią tokią pauzę, bandysim gerinti savo žaidimą. Liks penkios rungtynės iki čempionato pabaigos, reikia, kaip sakoma, sezoną užbaigti gera nata. Konkrečiai dėl šeštadienio, tai mes turim tokia susilpnėjusią sudėtį ir jeigu nesubyrėsim – duosim kovą. Viskas priklausys nuo trenerių, kaip mes paruošim psichologiškai, kaip motyvuosim. Kad žaisti galim, tai tikrai, bet aišku ne kartą esu kartojęs, jog kiekvienos rungtynės yra lyg nauja istorija. Vieną kartą žaidėjai nusiteikia labiau, kitą kartą gal mes kažkokių klaidų padarom. Svarbiausia bandysim juos užmotyvuoti, kad pirmą ratą užbaigti teigiamai.” – savo mintimis dalijosi komandos treneris Julius Mockus.

Praėjusiame Pirmos lygos sezone kėdainiškiai pergalę prieš “Atmosferos” futbolininkus šventė abu kartus. Pirmajame susitikime “Nevėžio” ekipa pergalę iškovojo rezultatu 4:0, antrajame – 1:2.

Praeitą savaitę Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai savo namų tvirtovėje rezultatu 3:1 pasiekė pergalę prieš Kauno “Žalgirio” dublerius, o tuo tarpu “Atmosfera” Šiauliuose patyrė kol kas didžiausią pralaimėjimą šiame sezone (5:1).

Kėdainių komandą į pergales veda Evaldo Kugio ir Areto Gėgžnos duetas. Evaldas Kugys šiame sezone jau yra pelnęs 10 įvarčių, o Aretas Gėgžna – 7.

Kviečiame atvykti į stadioną ir palaikyti savo miesto komandą! SVARBU: Stadione žiūrovai privalės būti su nosį ir burną dengiančiomis kaukėmis. Bilieto kaina – 2 eurai.

P