Rytoj (rugpjūčio 21 d.) Pirmos lygos 12-ojo turo rungtynėse Mažeikių “Atmosfera” susitiks su “FA Šiaulių” komanda. Rungtynės vyks Šiaulių stadione (S. Daukanto g. 25, Šiauliai) 19:00 valandą.

Šiame sezone šiauliečiai per 11 sužaistų turų iškovojo penkerias pergales, vieną kartą sužaidė lygiosiomis ir patyrė penkis pralaimėjimus. “FA Šiauliai” su 16 taškų šiuo metu užima 6 turnyrinės lentelės vietą. Mažeikių “Atmosfera” su 10 taškų rikiuojasi 11-oje vietoje.

“Šiaulių akademija visada turėjo daug žaidėjų, nemažai yra vietinių. Aišku, komanda gerai subalansuota, yra patyrusių žaidėjų, yra ir jaunimo. Pirmoje lygoje, tai tikrai gera komanda. Tikiuosi kovos, mes nevažiuojam tam, jog atstovėt, pastovėt, o važiuojam kautis dėl taškų. Manau, kad bus kova, kaip mes norime taškų, taip ir jie. Jų vienos užduotys, mūsų kitos, bet manau, kad bus tikrai kovingos varžybos.” – apie ateinančias rungtynes kalbėjo komandos treneris Evaldas Razulis.

Prieš sezoną komandos savo jėgas išbandė ir draugiškose rungtynėse Mažeikiuose. Tądien rezultatu 2:5 pergalę iškovojo Saulės miesto komanda.

Šiuo metu rezultatyvumu “FA Šiaulių” gretose išsiskiria Rokas Gedminas, kurio sąskaitoje – 6 tikslūs smūgiai. Futbolininkas rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše užima 7-ąją vietą.

Praėjusiame ture Šiaulių komanda Kauno Žalgirio FA stadione iškovojo sunkią pergalę prieš lygos autsaiderius – Kauno “Žalgirį B”, o mažeikiškiai savo žiūrovų akivaizdoje turėjo pripažinti Kauno “Hegelmann Litauen” pranašumą.

P