Rytoj (rugpjūčio 8 d.) Mažeikių “Atmosferos” laukia netolima išvyka į Kretingą, kur komanda susitiks su šiuo metu 12-tą turnyrinės lentelės vietą užimančia Kretingos “Minija”. Rungtynės vyks Kretingos miesto stadione (Savanorių g. 23B, Kretinga) 17:00 valandą.

Kretingiškiams šis sezonas kol kas klostosi nesėkmingai ir per 9 turus “Minija” iškovojo vos vieną pergalę, dukart sužaidė lygiosiomis bei patyrė 6 pralaimėjimus. Ekipa su 5 taškais šiuo metu užima 12-tą turnyrinės lentelės vietą Pirmoje lygoje.

“Neseniai jie pakeitė trenerį ir iškovojo pirmąją pergalę, tai manau jie bus nusiteikę pozityviai bei kovingai. Pasikeitus treneriui kiekvienas komandos žaidėjas nori naujam treneriui įrodyti savo vertę, o tai suteiks papildomos motyvacijos. “Minijai” dar liko sužaisti keletą rungtynių su žemiau turnyrinėje lentelėje esančiomis komandomis, todėl jų vieta lentelėje manau neatspindi tikrojo jų pajėgumo. Nuvertinti varžovų nereikia, kaip sakoma lentelė dar nieko nereiškia, todėl važiuosim, kovosim. Kas liečia mūsų kiemą, tai turim neblogą seriją, dvi pergales ir neblogas rungtynės su “Jonava”. Gaila nepavyko iškovoti taškų, bet paskutinės rungtynės nuteikia optimistiškai, jeigu išlaikysime tą patį lygį, tą patį susikaupimą ir tą patį atsidavimą, tai manau šeštadienį galime tikėtis teigiamo rezultato.” – apie ateinančia šeštadienio dvikova kalbėjo komandos treneris Julius Mockus.

Varžovai šiame sezone nedemonstruoja geros gynybos ir per 9 turus yra praleidusi 26 įvarčius, tai trečia blogiausia gynyba lygoje. Juos lenkia tik Kauno “Žalgiris B” (29) ir Vilniaus “BFA” (31).

Praeitą savaitę “Minija” Kauno Žalgirio FA stadione rezultatu 0:3 įveikė Kauno “Žalgirio” dublerius ir iškovojo pirmąją pergalę Pirmoje lygoje, o “Atmosfera” savo namų aikštėje turėjo pripažinti “Jonavos” pranašumą (1:2).

Praėjusiame sezone mūsų susitikimai baigėsi skirtingai. Pirmajame rate komandos pasidalino po tašką (1:1), o antrajame buvome sutriuškinti rezultatu 0:7.

Neseniai iš Kretingos komandos vyriausiojo trenerio pareigų atsistatydino Valdas Trakys, o jo vietą užėmė iki šiol komandos kapitono pareigas ėjęs Gvidas Juška.

FK Atmosfera inf.

P